| anothernow a întrebat:

Ieri mi-am facut un nou id si am inceput sa adaug id-uri in lista, dar nu au mers decat 5 id-uri.Astazi am incercat din nou...si acelasi rezultatstraight face. Stiti dc? ce as putea sa fac? pentru ca bagand doar 5 id-uri in lista pe zi...nu as mai putea sa imi adaug toti prietenii decat in cateva saptamanisad

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema mai demult dar mi-am reinstalat messul si dupa a mersbig grin

1 răspuns:
| anothernow explică:

Mersi de raspuns...o sa incercwinking