| Ion_Raluca_1996 a întrebat:

Ies cu un baiat care nu vrea sa fie iubitul meu.Stiu ca mai vb si cu altele, dar ne vedem mereu,
si stam mult timp impreuna.de fapt iesim mereu, simt ca ii place compania mea.dar nu vrea sa fiu pretena
lui.sunt aproape 5 luni de cand suntem amici.o singura data cand
bause mi a spus ca i am intrat la suflet, dar in rest e rezervat.voi ce parere aveti.si va rog nu criticati

2 răspunsuri:
| Geannykka a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui ce simti. Mai bine risti decat sa regreti mai tarziu ca nu i-ai zis ca-l placi.winking Funda?

| MiyakoSaki a răspuns:

Spune-i ce simti apoi vezi ce se intampla. Poate el inca nu te iubeste, dar insemni ceva pentru el.winking