| Dina a întrebat:

Îi ignorăm pe cei ce ne adoră... Îi adorăm pe cei ce ne ignoră... Îi rănim pe cei ce ne iubesc. Şi din păcate îi iubim pe cei ce ne rănesc.
Ce parere aveti despre acest status, cum credeti de ce e asa?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

E cam. ft adevarat sincera sa fiu! Asa se intampla deseori,Suntem orbiti de anumite atentii mici din partea carora nu ne asteptam, si ii uitam pe cei care ne-au fost mereu alaturi, Schimbam o carte veche...o poveste minunata de dragoste pe una care.pur si simplu are o coperta noua si frumoasa! Nu e nevoie sa stim continutul...Asta e!:* E ft adv status, bafta

5 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Mersi Dina!:*Iar status pe care l`ai ales e chiar ft adv si este extras din viata reala.de astfel de status avem noi nevoie,si de adv! Eh in afara de cele de iubire caci acolo nu este realitate doar fantazie everywhere!love struck Bafta in continuare si mersi mult:*Pe mine poti sa ma intrebi orice! stii ca o sa iti rasp, mai ales la msj private, bye:&

| AFR81 a răspuns:

Foarte corect spus.

| Dina explică:

Stiu ca e corect spus, dar de ce se intimpla asa?

| Dina explică:

Dreamgirl16,imi place combinatia ta despre carte!

| NoNameNoName a răspuns:

Este un status foarte, foarte adevărat...