| Twitter a întrebat:

Îi lipseşte ceva site-ului TPU.ro? /Ce?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Singurul lucru care ii lipseste siteului asta este o mai bine controlare a intrebarilor, si rapiditatea cu care se pierd unele intrebari importante datorita volumului mare de intrebare pe anumite sectiuni. pe scurt ii lipseste un moderator adevarat( fara suparare)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii lipseste securitate ar trebui sa se interzica raspunsuri anonime.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Creier tată. Oameni cu creier îi cam lipsesc acestui site!

| Mao a răspuns:

Oameni cu probleme serioase care pun intrebari serioase si care se asteapta la raspunsuri serioase. (:

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Site-ul TPU este numai cu intrebari deci nu ii lipseste nimic pentru ca are intrebari din toate domeniile... funda?

| monikablondie a răspuns:

Ar fi bine ca moderatorii acestui site sa mai arunce un ochi pe aici si sa vada atatea intrebari stupide(nu ma refer la a ta) si atatea raspunsuri stupide.Cand un om pune o intrebare serioasa se asteapta la un raspuns serios, nu la un raspuns scris "la caterinca".De asemenea, sunt de parere ca limbajul pe care unii utilizatori il folosesc in adresarea intrebarilor sau pentru a raspunde acestora nu este tocmai civilizat.Am vazut intrebari de genul:"Bah,...(apoi ce il interesa de fapt pe acel utilizator)". Fara acel "bah" nu se poate pune o intrebare? Lasand la o parte cuvintele vulgare care sunt utilizate adesea. Moderatorii ar putea sanctiona utilizatorii care nu folosesc un limbaj adecvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autenticitatea fiecarui membru in parte.Care e greseala care a dus spre fals? In primul rind deschiderea siteului spre o multitudine de conturi ale userilor.Se da fiecare care barbat, care femeie si se cauta artificii din astea spre distractie.In al doilea rind sint bisericutele facute intre prieteni si in a impiedica vederea adevarului dincolo de sentimentul de prietenie sau de amicitie sau dincolo de orice apropiere,iar in al treilea rind vad oameni destul de interesanti ca mod de gindire dar sint atacati iumediat cu timpenii de genul;-Esti analfabet, nu ai scris corect, nu ai pus cratima si toate astea vin din partea unor oameni care vor sa dea ceva interesant dar care nu au reusit niciodata.