| Izz a întrebat:

Imi dati niste nick-name-uri dragute pentru hi5, va rog dau fundita.
Rog SERIOZITATE(fara link-uri)

| LuLuu a răspuns:

♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥

♥»»Įmþέřfεćŧ άηģĕ|♥»»

└Üŋ ¤ω ŋŏŕmàL їŋťŗ΅ǿ ļŭmę ćïŭδåŧã┘

†¡ηïćhεą ćμ Śёň†ïmęŋ†

└>ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ

ღмạģįć mǿmĕň†ღ

Łٱkє ส łðłłٱþðþ

βðмb๏ηí¢ǻǻ; x

۷гέąũ šǻ zβǿг Đέקąгէэээ

Uη ۷íš ąℓb ηέgгũ

LǾ√Э MЭ

䧆д றι¢a є o ßєՖтїє
׃ჯ

☺No LoVe ☺No StrEsS☺

‹з ZμZμ™

♥ ₣aćعʍ sćħٱʍb đع Ġùʍà¿ ׃╳◄─┘

A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °

Cam stupide daar macar e ceva; d.
Eh, gusturile nu se discuta.
Sper totusi sa-ti placa :*.