| Shery a întrebat:

Imi deschid agentie matrimoniala pe TPU.ro laughing am vazut ca sunt multi care se iubesc pe aici, asa ca daca vreti vreo lipeala anuntati si prin agentia Love Match 4 Everyone se rezolvawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi gasesti si mie o fata? Frumoasa, desteapata, casa cu piscina, un lamborghini diablo(negru)si un cont de 1.000.000 euroi(dar nu datorii)rolling on the floorrolling on the floor
P.S.sa fie neaparat bruneta, par lung si carliontat, sanii medii si cu o, operatie la vedere.
Am pretentii? imi gasesti, imi gasesti? a a a a a?rolling on the floor)rolling on the floor

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ce iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia: insisti? s-ar putea sa primesti raspunsul si ce te faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tu...negociemrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș vrea și eu o lipeală, sub formă de surpriză... E ziua mea... de măturat. Aș vrea să știu însă ceva: cât se oferă garanție și dacă aceasta acopera costul reparațiilor.