| Ammizzu a întrebat:

Imi explica si mie cineva cum unele persoane primesc sute de likeuri si alte persoane doar cateva, maxim 10. La fete inteleg, sau la unele fete, dar la altele? Dar la baieti?

6 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Popularitate.exe stop working pentru unii, daca ai big boobs gata 1000 de likeuri

| AlyxandirClaw a răspuns:

Depinde de ce cercuri de prieteni are acea persoana. Continutul devine irelevant pentru cei cu un cerc de prieteni restrans.
Pui ceva inteligent la 10 prieteni si ti se da un like, pui o poza cu curu' la 1000 si ti se da 100.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Aici intra popularitatea si ce fel de prietenii si cati are persoana. Si mai intra si chestia ca pare o imagine "artistica" si gata trebuie sa-i dam un Like. Dar mai sunt si persoane care ori fac schimb de like-uri ori nici nu se uita bine la poza si da repede Like.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Ammizzu explică:

Vaza e ca mie mi se pare ca facebook nici nu posteaza toate lucurile.

| SuneteDeChitara a răspuns:

E aiurea rau faza cu like-urile. Unii sunt asa de disperati incat cauta generatoare de like-uri.

Răspuns utilizator avertizat