| cocoshanell a întrebat:

Imi merge foarte greu calculatorul? adica cind urmaresc filme on line.merge cu incetinitorul de ce?

Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Am pus cateva probleme, insotite de solutiiwinking
1)daca ai multe toolbaruri conexiunea este slabita-toolbarurile le
dezactivezi din control panel-add and remove programs
2)foloseste firefox in locul lui internet explorer
3)poate ai virusi, sau pc-ul tau e plin-antivirusul si 2GB liber pe hard obligatoriu
4)placa video(daca e sub 1Ghz) poate sa faca sa iti mearga greu filmele, dar eu am o placa slaba si totusi imi merg filmele, deci placa video e putin relevanta... daca vrei o placa video bunicica te-ar costa cam 1-2. 5 sute de RON... dar daca respecti sfaturile de la 1), 2) si 3) e 90%posibilitate sa-ti mearga perfect filmele onlinehappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iza03zu a răspuns:

Buna s-ar putea din cauza netului sau ca ai virusi... cel mai bine ar fi sa intrebi pe cineva care se pricepebig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii devina netul.
Sau placa video.
Sper ca te-am ajutat.