| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Imi plac foarte mult animalele. De aceea vreau sa ma fac cand voi fi mare medic veterinar. unii imi spun ca nu voi ajunge la acest nivel deoarece nivelul meu pentru scoala se rezuma la nota 8. ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună seara. Când aveam 10 ani, dorinţa mea era aceea de a mă face medic veterinar, dar acum am 12 şi, sincer, nu - mi mai doresc deloc... De ce? Pentru că pisicuţa bunicii mele, pe care o avem exact din ziua în care m-am născut eu, are cancer mamar, are o rană deschisă... îngrozitor! Concluzie : Dacă eşti foarte sensibilă, aşa cum sunt şi eu, îţi recomand să nu te faci deoarece îţi va veni să plângi când le vei vedea în starea în care sunt. Dacă lumea spune că nivelul tău e de 8, demonstrează-le că se înşeală! Învaţă mai mult şi fii mai conştiincioasă, aşa vei fi de 9. 5 - 10 şi le va părea rău de cuvintele spuse! Oricum, încrede-te în forţele proprii, dacă n-o faci vei avea numai de pierdut. Multă, multă sănătate! Andreea, 12 ani.

2 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Nu trebuie sa-i asculti...
Munceste tare, invata foarte bine si visul tau sigur se va realizawinking
Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat