| Georgian22 a întrebat:

Imi plac foarte mult oglinzile, sa le am in camera, cat mai mari laughing)
Credeti ca aceasta chestie, ascunde vreo problema la cap? laughing)) eu nu sunt ca ar fi asa

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu socializezi iar oglinzile te mai binedispun. Parere personala.

| croissant a răspuns:

Nu

| Ineys a răspuns:

Eu m-as simtii inconfortabil cu atatea oglinzi in camera.

Nu, nu-s chiar asa urat... rolling on the floor Dar ar fi ciudat sa vezi atatea reflexii si refractii peste tot.

Daca tot esti asa pasionat de oglinzi, incearca sa recreezi camera aia din filmu ala cu Bruce Lee, cum ii zicea... The fist of the Dragon sau ceva.

Aia cu multe oglinzi, e imposibil sa n-o stie cineva. laughing

| Eireann a răspuns:

Nu cred ca e o problema. Fac camera sa para mai mare si mai luminoasa.

| ziftode a răspuns:

Nu vad de ce ar fi o problema
chiar iti da impresia ca ai o camera mult mai mare
doar ca... sunt cam scumpe oglinzile, si daca spargi una ai 7 ani de ghinion rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca noaptea la 12 daca te uiti in oglinda, apare satana, si nu ala de pe Youtube laughing)
Cu cat mai multe cu atat mai naspa.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Eu le urasc

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Nu ești doar narcisistlaughing)))

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Inteleg ca s-ar putea sa fie la misto, dar daca e adevarat sa stii ca nu, proabil esti putin mai narcisist dar asta nu e o problema big grin