| ALex_5652 a întrebat:

Imi place de o fata din scoala...si e foarte buna prietena cu fosta mea iubita...si nu stiu daca sai zis direct ce simt pentru ea

Răspuns Câştigător
| Ioana2518 a răspuns:

Pai si daca este foarte buna pr cu fosta ta iubita ce? Daca fata aceea nu mai este iubita ta, Nu cred ca o mai intereseaza cu cine ai umbla tu. Acum depinde si de relatia dintre cele doua fete si de relatia dintre tine si iubita ta.
Funda?

2 răspunsuri:
| MiraJ a răspuns:

Eu unu cred ca vei fii luat de prost, dar uh acum faci cum crezi, Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-aş simţi aiurea să ies cu fostul prieten al prietenei mele cele mai bune. S-ar putea să gândească la fel şi colega ta.
Tatonează terenul întâi.