| Alecssa98 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el nu ma place, stiu sigur ca nu ma place. Dar i-am zis pe mess ca daca nu vrea sa fim impreuna, sa fim prieteni. Dar mereu cand ii zic de subiectu` asta schimba subiectu`.
Si la scoala nu ma baga in seama, se uita asa in ochii mei si nu imi zice nimic.

Ce sa inteleg din asta? straight face.

3 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Cred ca acesta nu e raspunsul pe care il asteptai dar. viata e crudasad. stiu cum e... vreau sa-ti spun ca numai trebuie sa il bagi in seama. ma refer ca numai spune sa "fiti impreuna" mai bine sa fiti buni prietenihappy. ca in orice caz. daca el nu te place inseamna ca nu-i facut pentru tinesad

| Alecssa98 explică (pentru Lucinca):

Da, dar cred ca el nici prieteni nu vrea sa fim. Ca am spus ca, cand ii zic pe mess sa fim doar prieteni el schimba subiectu`. Deci cred ca nici prieteni nu vrea.

| Lucinca a răspuns (pentru Alecssa98):

Atunci nici tu nul mai baga in seama. nu te meritaa