| HepiBăluuns a întrebat:

Imi place de un baiat foarte muult. L-am cunoscut vara trecuta, iar de atunci, nu exista saptamana in care sa nu-l visez.Ma bucur ca macar suntem prieteni si mai vorbim pe mess, dar care e faza cu visatul? Acum, nu de mult, am visat de Sanziene ca o sa ma marit cu el. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Il visezi pentru ca te gandesti mereu la el...asta este motivul.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Superstitii

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

laughing fantezii?!

| Meridiam1 a răspuns:

Ca e iubirea vietii tale

| MâţaD a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu crezi in vise. uneori visam ceea ce am vrea sa ni se intample, insa nu are legatra cu viitorul sau alte chestiiwinking