| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si el nu stie dar nu prea poate sa stea cu mine ca tot se iau altii de el si il enerveaza. El e foarte frumos si nu stiu cum sa-i spun cal iubesc?

1 răspuns:
| KrUeLlA a răspuns:

Il iubesti.oh go on. E un cuvant prea mare. trebuie sa fii sigura de asta sa nu te amagesti singura. si daca el nu sta cu tine si le acorda atentie celorlalti inseamna ca nu prea ii placi. daca ii placeai sau simtea ceva pentru tine probabil nu ii baga in seama. ii evita. Mai bine il intrebi direct daca simte ceva pentru tine.nu sa te amagesti. si sa stai sa vezi cum se departeaza. Daca ti-am fost de folos. da`mi funda.