| Nelutsa a întrebat:

Imi place foarte mult o fata, am fost 10 luni cu ea dar acum in iulie a fost plecata la matusa ei la campina si a gasit un alt baiat si e in relatie cu el. Ce pot sa fac sa fie iar cu mine? dau fundita pentru raspuns

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu fa nimic. Fata respectiva nu tine la tine, nu te iubeste.Nu te merita. Daca dupa o realtie ce e drept nu e asa lunga dar totusi e, ea in cateva saptamani isi gaseste altul, pai atunci se intelege simplu cat de mult tine ea la voi.Incearca sa o uiti.Sunt multe altele ce te vor aprecia pentru ce esti. Ea nu te merita repet.Bafta!

1 răspuns:
| MeduzaInaripata a răspuns:

V-ati certat? Hei, scuze, dar ce a facut ea... e cam urat. Daca tinea la tine si te placea, eu zic ca nu mai era cu acel baiat. Insa, tu o cunosti mai bine, poate stii de ce a facut asta. Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu ea, sa lamuriti niste lucruri si...sa o intrebi daca mai simte ceva pentru tine! Mult succeswinking!