| miki00001 a întrebat:

Imi place mult de un baiat de ceva timp. L-am vazut de cateva ori la patinoar si mi se pare super dragut, dar el este genul acela de baiat foarte popular si cu multe fane si doritoare... Nu stiu ce sa fac. Cum sa ii atrag atentia?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Vorbesti cu el. Cine stie, poate ii va placea de tine. Nu stii ce fel de fete ii plac. De unde stii ca nu vei avea noroc?

| NoNameW a răspuns:

Pai,daca aveti prieteni comuni incearca sa organizati o ieseala intr-o cafenea unde sa aiba ocazia sa te observe. Daca este un tip popular crede-ma ca e un tip mai fitos la alegerea partenerei.Din cauza neajunsului are diverse criterii dupa care se bazeaza el,gen :sa fie blonda, inalta, sa se imbrace sexy, sa aiba situatie misto, sa aiba voce sexy.Stiu,nu prea gasesti tipe de genul dar daca vrei mai multe sfaturi da-mi addlaughing