| Malina4 a întrebat:

Imi place mult de un baiat (suntem foarte buni prieteni) daca ii spun ce simt ma tem sa nu imi stric prietenia voi ce ziceti sa fac?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ce simți dacă nu ai tupeu live, dă-i de înțeles prin fapte și gesturi tandre.
Fi puțin mai tupeistă și ai încredere în tine.

Să ai grijă de tine.

| VladGH a răspuns:

Cauta modul de a te exprima in fata lui, daca o sa-l intrebi din graba si fara sa gindesti cuvintele ar putea sa se sperie. El simte ceva pentru tine? Sa dat vreo data la tine? In vreun mod de gluma?

| Malina4 explică (pentru VladGH):

Pai tot imi da ''like-uri'' pe facebook si imi scrie comentari frumoase

| TashaUhm a răspuns:

Nu risti nu castigi`!winking