| Ioanaa04 a întrebat:

Imi place un baiat mai mare ca mine cu 6 ani. El are 20. E in anul 2 la facultate. Si are prietena de 2, 3 ani... Ideea e ca ma intreaba mereu de vorba si imi spune ca ma place. Cand ma vede se uita dupa mine non stop. Si imi zambeate. Ma suna cate-o data. Imi vorbeste foarte frumos. Si e foarte grijuliu cu mine. Vorbim foarte deschis unul cu altul. Despre orice. Si imi si spune ca tine la mine muult. Ideea e ca nu stiu daca ma place si el sau doar ii sunt simpatica. (Nu vreau sa il despart de iubita lui, mentionez). O data am fost plecati la o activitate, iar cand ne-am intors m-a sarutat. Si mi-a spus ca si-a dorit foarte mult asta. Vreau sa vad ce parere aveti si voi si sa imi spuneti daca sa mai continui sa vorbesc cu el sau sa il uit.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu crezi ca e baiat serios? unu serios nu face de astea vrea sa faca sex atat, fi rationala ori cu mine ori cu ea nu sunt jucaria nimanui, e un curvar de asta care aduna trofee

| AliGab a răspuns:

Poate intra la corupere de minori. Daca vrei sa il bagi la "zdup" continua

| Fatamuntilor a răspuns:

Evitita-l!
e mai bine pentru amandoi!

| Doub a răspuns:

E pedooooo. ^_^

| Nonameagain a răspuns:

6 ani diferenta? Uita-l!
Cauta doar o alta persoana pentru sex. Stii ce vorba circula printre barbati? Cica si un soarece intra in mai multe gauri... Intelegi?