| blueal a întrebat:

Imi poate spune cineva daca atunci cand practici inot-ul ai mai multe sanse sa te inalti?

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Da,innotand ti se intinde coloana, indiferent de tipul de innot.Cand te propulsezi, iti folosesti atat muschii din spate cat si cei din fata, ceea ce te ajuta sa cresti mai inalt.Este oricum o metoda dovedita de a creste mai inalt si daca te uiti, toti innotatorii au abdomenul mai alungit.Pana la urma, orice exercitiu ce are legatura cu coloana te poate ajuta intr-o oarecare masura, dar innotul este unul din sporturile cele mai solicitante, iti exersezi fiecare muschi plus organele interne precum plamanii si inima big grin

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da,înnotul te ajută foarte mult.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Da,ai sanse mari sa te inalti, pentru ca practici un sport si iti face bine la sanatate...
Pa`pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ajuta.

| Adry05 a răspuns:

Da, deoarece îţi întinzi o mulţime de muşchi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Inotul
2. Da