| Sarah_2707 a întrebat:

Imi poate spune cineva pls ce inaltime are Jaden Smith si sora sa, Willow? funda:*

1 răspuns:
| RoxyLaLa a răspuns:

Nume real: Jaden Christopher Syre Smith · Locul naşterii: Los Angeles, California, SUA · Data naşterii: 08.07. 1998 (12 ani) · Ocupaţie: Actor · Constituţie: subţire · Înălţime: 163 cm · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: şaten · Zodia: Rac · Etnie/rasă: de culoare · Religie: romano-catolică · Ţara natală: SUA

Nume real: Willow Camille Reign Smith · Locul naşterii: Los Angeles, California, SUA · Data naşterii: 31.10. 2000 (10 ani) · Ocupaţie: Actor · Zodia: Scorpion., Inaltime:1.50 si ceva nu's sg.