| duDu_8774 a întrebat:

Imi poate spune si mie candva de unde pot lua 1 hack pentru medin2 chinez finalongju2.com pentru yang plz :X

4 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Nu exista hack yang la metin2! si toate site-urile care spun ca iti da yang sunt minciuni!

| kaTTsu a răspuns:

Frate de ce sa faci ma asa ceva? hack pentru yang. NU EXISTA ASA CEVA plus ca pe servarele private este un log special toti cei care folosesc chat apar in acest log ...deci practic sunteti la mila adminilor care nu stiu ce sa faca. ori ban ori stergere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai is doar de cumparat cu banii adevarati da nu cumpara ca dai banii degeaba si iti ia baniii nu niciun hack de banii! te fraieresc sa ia banii stu cum facea unu 1111111111111111111111111 yang pe yotube fcea desena punea 111111111111111111111111 yangsa cyumpere oameni... asa ca nu cumpara!