| LostSoulInGalaxy a întrebat:

Imi poate spune si mie ce e cu faza aia cu,, Vrei sa te angajezi la mine la nightclub in Italia?"Am vazut pe facebook poze de genu'si cred ca e vorba de un video sau ceva..nu am gasit nimic.Dau funda...Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la emisiunea "In puii mei ". Uita-te la asta si sigur o sa iti dai seama:) Dai la 3 25.

https://www.youtube.com/watch?v=3BdPNSPHTeI&nohtml5=False

4 răspunsuri:
| spidermannaruto123 a răspuns:

Adica duce fete pe centura.

| Deela a răspuns:

Buna, este vorba de un video. O românca care lucrează in Italia la un Night club. Ea spune ca e patroana a trei cluburi de noapte si ca, caută fete sa le angajeze. Faza e ca ea cam are alura de dama de companie si tot in acest domeniu ii trebuiesc si fetele sa lucreze.