| lovegam3 a întrebat:

Imi poate traduce si mie cineva acesta fraza? plss,, You got enemies, good it means you stood up for something in your life." si nu pe translate, doar cine stie engleza

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ai dusmani? Bine, asta inseamna ca ai luptat pentru ceva in viata ta.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Trecând peste greşelile de gramatică din limba engleză, o traducere aproximativă sună cam aşa:
"Ai avut duşmani, e bun! Înseamnă că ai luptat pentru ceva în viaţa ta!"

| Slow a răspuns:

Ai dusmani, e bine. Inseamna ca ai luptat pentru ceva in viata.

| wol a răspuns:

Ai duşmani, bine înseamnă că ai luptat pentru ceva în viaţa ta