| Lorelai a întrebat:

Imi pot lua cu mine broasca testoasa in avion? E micuta si are un acvariu micut.

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cum toate sunt"micutze", s-ar putea sa se poata! Doar garda veterinara, foarte severa pe unele aeroporturi, te poate impiedica.In Noua Zeelanda, de ex., nu poti introduce nici macar un paianjen, tot "micut"si el.Eu cred ca e bine sa asculti sfatul lui Abh!

Abh
| Abh a răspuns:

Ma indoiesc ca poti duce in avion un acvariu, oricat de mic ar fi el. Te sfatuiesc sa lasi broasca acasa. Chiar daca nu are cine sa o hraneasca, broastele hiberneaza fara probleme. Trebuie doar sa-i scazi temperatura apei.