| anku_4913 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei pentru o poveste de halloween? va rog frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, iti dau eu o idee(care e de fapt visul pe care l-am avut aseara)deci am visat asa:dormeam(hee heepana si in vislaughing)si deodata ma trezesc din cauza unor zgomote puternice...cand colo...toate usile de la mobilier se deschideau si se inchideau...cand ma uit eu mai atent, vad 2 bulgarasi mici...albi...si m-am straduit si am prins unul...am reusit.Ma uit si constat cu uimire ca era un tigrisor bengalez(alb)...de dinensiunea unui pui de pisica caruia de abia i se formasera ochii...si-l intreb eu:de ce ma bantuiti?! la care el:erai de mult pe lista noastra da te-am mai lasat...si si-a continuat treaba...(nu-mi faceau nimic, doar tranteau usile). Si ma duc eu, aprind lumina si fantomele tigrisorilor au disparut... dupa care m-am trezit de-adevaratelea... tu poti continua de aici ex:S-a trezit din somn, dar a constatat ca, cosmarul nu era gata...era ziua de halleween si...(de aici te las pe tine)winking

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Intereseza-te de Mosul cu barba sau de mireasa din Braila... Modifici oleaca si iti iese o poveste pe cineste!