| dana_8887 a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos niste citate in care sa fie mesajul "Nu trebuie sa renuntam niciodata la facultatea sau meseria pe care vrem sa o facem atunci cand cineva ne spune sa renunti sau ca este foarte urat acel domeniu "

1 răspuns:
| Asriel a răspuns:

Investiţia în cunoaştere are cea mai mare dobândă. – Benjamin Franklin
Dacă avansezi cu încredere în direcţia visurilor tale, vei cunoaşte un succes neobişnuit în vremuri obişnuite. – Henry David Thoreau
Progresul nu este provocat de către cei care se trezesc primii, el este provocat de către oamenii leneşi care caută mereu un mod mai uşor de a face un lucru.
ups. am raspuns peste 5 ani