| nyoentox2002 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un make-up pentru dinți adică să îi am albi atunci când ies din casa?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu exista makeup pentru dinti. Exista doar tratamente profesionale de albire care iti tot indeparteaza cate un strat din smalt si de aceea par mai albi.Pe termen lung e total daunator fiindca smaltul e cel care iti protejeaza dintii impotriva cariilor.

| LisaJulie a răspuns:

Nu merge cu pasta de dinti! Eu folosesc Colgate de ani de zile