| adeadelina9998 a întrebat:

Imi puteti spune cat mai multe lucruri despre harry styles?[funda]

Răspuns Câştigător
| Traveler12 a răspuns:

1. numele lui real: Harrol Edward Styles
2. nascut in 1 februarie 1994
3. iubeste pisicile
4. ii place porumbul dulce si sucul de mere
5. ii plac fetele care zambesc
6. este foarte romantic
7. saruta de la prima intalnire, iar daca chiar iubesteo fata cu adevarat gaseste motiv sa o sarute din 5 in 5 minute
8. ii plac imbratisarile
9. ii place sa doarma gol. odata a mers pe motocicleta gol
10. ii plac fetele carenu fumeaza sau se drogheaza
11. Liam ii spune "Hazza" love struck
12. culoarea lui preferata e albstrul
13. are ochii verzi/albastrii
14. cand era mic nu avea parul cret
15. nu ii place sa urle cineva la el
16. Harry poate jongla
17. stie foarte bine franceza
18. nu se crede prea frumos si nu stie de ce ilplac fetele. laughing
19. poate 45 la papuci.laughing
20. pana va gasi fata perfecta, Harry il va avea pe Louis smug
21. piesa lui preferata din albumul "up all night" este "Memories"
22. a avut primul sarut la 11 ani
23. zodia lui : varsator
24. iubeste masajele la spate love strucklove strucklove strucklove struck
25. nu vrea o prietena care sa il traga in jos
26. vrea o prietena care sa il iubeasca numa pe el si sa aiba ochi doar pentru el
27. prietena lui ii accepte cariera si sa il inteleaga
28. inca doarme cu paturica lui laughing
29. cand vorbeste Louis, se supaa daca nu ii spune la final te iubesc! puppy dog eyes aww. ce dragut. love struck
30. uni cred ca este gay! dar nu este. pur si simplu se distreaza smug

sper ca te.am ajutat. :*

| sorinae a răspuns (pentru Traveler12):

De unde stii atatea? wow.

| andiandica a răspuns (pentru Traveler12):

Awwww, ce dragut, dar cum sa nu stie de ce il plac fetele?