| Anonim_9586 a întrebat:

Imi puteti spune idi-ul lui David Deejay?

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aoleuu...Ba id lui Miley, ba nu mai stiu ce id happy
Vedetele nu au timp de stat pe mess.winkingAu treaba.Nu sunt ca noi.winking

| Pho3nix a răspuns:

Nu vrei id-ul lui Miley Cyrus? straight face

Bah frate...de unde tot apareti mah?straight face
Sunteti mafie? sau ce sunteti?

| Bishop a răspuns:

Nu il am, dar iti pot spune ca nu prea are timp de mess, David Deejay se pare ca este cel mai bun Deejay din 2oo8 pana acum, si este crotagonistul hiturilor Sexy Thing, Nasty Dream, si So Bizzare, alaturi de Dony (Cornel- ex Refflex) cu care s-a lansat, dar si piesei I can fell in colaborare cu Ela Rose (asta este si un raspuns pentru @Nosugar - Hai pe bune, nu sti cine e David Deejay?!hee hee ).
Cu siguranta anul asta au un succes mai mare decat in 2oo8 si eu stiu sigur ca in noiembrie-decembrie aveau cam cate 8 concerte pe saptamana, dar acum?! laughing Imi pare rau ca nu am putut sa ajut, dar ma bucur ca asculti muzica de calitate! (si mie imi place mult David Deejay & Dony laughing )

| Ellena a răspuns:

Ti-l dau pe al lui Miley, dar nu cred ca te intereseazawinking...sa sperlaughing

| Diva a răspuns:

Ce mai este David Deejay?

| GnnAndra a răspuns:

@annitu ba e al meu phbbbbt laughingrolling on the floor...sincer nu cred ca are timp de mess. dar are hi5 tongue si imi pare rau cryingcrying.are gajica.am vazut poze de cand era mai tinerel.la patinoar cu iubita...pfff.o multime de poze faine... Iar id thinking cred ca are dar unu mai personal.doare dar cred ca unei vedete nu ii km place sa raspunda la toate curiozitatile unui fan inrait. k mine laughing... k tine sh ca @annituhee hee.glumeam.big grin

| annitu_7383 a răspuns:

Aolooo m-am prapadit de ras dupa ce am citit raspunsul lui pho3nix...(merita fundita)

si apropo... david deejay e al meu...nu iti dau voie sa mi-l furistraight facephbbbbt

sincer, il am... dar nu cred ca e al lui... mie nu imi raspunde... i-am dat 300 de buzz-uri si nimic...

david_deejay

| DarKJoKeR a răspuns:

Nu ti-l pot da pentru ca nu il am, dar ma bucur ca il asculti. E foarte priceput. L-am vazut la concert la Romanian top hits in bacau:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreau dar nu stiu de unde sa-l iau da-til si mie! plzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David.deejay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David.deejay intra pe bunasearabarlad.ro si dai la dj
o sa apara si el acolo si scrie id-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj john
in galati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami puteti spune ifi-ul lui David Deejay?

| ionut_5657 a răspuns:

Beegyn_heart_ady

| ionut_5657 a răspuns:

Da il am eu David_deejay80 asta este id-ul lui!