| Denisukaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa imi aranjez parul cand ies in oras?big grin Tinand cont ca am parul lung si ondulatbig grinbig grinbig grin dau fundita:p

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Andreeapena a răspuns:

Intinde-l cu placa o sa iti stea perfecr douo funda in parti si o sa fii o papusik, sau fa-ti doua coditze, sau in cel mai rau caz lasa-l asa.

| VladM15 a răspuns:

Tu ai arata foarte bine cu 2 codite una in stamga si una in dreapta fai cum tiam spus o sati stea bine funta