| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Imi puteti traduce ce spune? Va rog frumos!
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Buna baieti.sunt demi lovato si pentru acei care ma cunoasteti, stiti ca fac, faptul ca depun o mare munca pentru oprirea intimidatii, intimidarii.si vesti noi. daca cunoasteti pe cineva, sau daca esti intimidat este importat sa iesiti in fata sa spuneti ceva.sau puteti intra pe www.teensagainstbullying.org sa spunem ceva.aceasta chestie trebuie sa inceteze.

2 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Vorbeste despre copiii abuzati. Si iti spune sa intri pe adresa aia, pentru a putea oprii impreuna abuzul impotriva copiilor. kiss

| Cristary a răspuns:

Opri*
Mda, Vally stie mai binehee hee