| cristina_9394 a întrebat:

Imi puteti zice mai multe despre papusile vodoo? se poate face asa ceva? adica e adevarat? vreau cat mai multe informatii happy multumesc!

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal. E cea mai puternica si temuta forma de magie neagra.Toti presedintii importanti au in spatele lor vraci care ii feresc de rele. E captivant cum poti sa ii faci rau unei persoane aflate la distantathinking

| Butsilee a răspuns:

Nu poate fi adevarat!

| ame_3387 a răspuns:

Din cate am inteles magia voodoo e foarte puternica...
A fost un reportaj p national geografic si din cate am inteles sunt multi oameni care trec de la religia lor la vodoo doar participand la unele rituaruri spunand dupa ca se simt mai bine ca voodoo nu inseamna doar magie neagra.

Despre papusile voodoo nu iti pot spune ca e adevarat pentru ca nu cred dar daca vrei sa consacrezi o papusa ti-am gasit si un site :)) http://luanazosmer.com/2009/07/cum-consacram-o-papusa-voodoo/

| LucianaaaX a răspuns:

Ai vreo dusmanca? laughing
Glumeam...deci:eu nu cred ca exista asa ceva dar in caz ca exista tare as vrea una cu profa de mate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://luanazosmer.com/2009/07/cum-consacram-o-papusa-voodoo/
uite. :) sper sa te ajute :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate intra pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da papusile voodoo sunt adevarate.Am patit asa. Am fost pe la tata si el are o cunostints care avea grija de mine.Era cam de 42 de ani femeia si mi-a facut o papusa voodoo cand eu eram la piscina in spatele casei.Cand am iesit simteam o durere maxima la piciorul drept cand trebuia la piciorul stang la care m-am lovit.Peste 10 min m-a durut capul si am mers la Mihaela (asa o chema pe femeie) si am vazut cum mi-a bagat un tep in capul de la papusa voodoo.Trebuie grija mare cu papusile voodoo caci poti face un om chiar sa moare din cauza lor.

| Alice03 a răspuns:

Pai. tehnica vodoo este foarte greu de practicat. trebuie sa creiezi o papusa prin intermediul fortelor negative. < este foarte greu nu stiu cum sa incep> creezi o papusa asemanatoare persoanei dupa care ii iei o mostra de adn care ii apartine ex: par, unghie, haina. o legi de acea papusa dupa care chemi persoana la tine, si intepi papusa. este greu de practicat intr-adevar. nu este asa de simplu cum pare. incerca sa contactezi un medium.by

| Alice03 a răspuns:

Tehnici Voodoo contra dusmanului

Mesajde Duras » 25 Mai 2010, 02:35
Împotriva duşmanilor noştrii se ştie că putem folosi orice armă, iată pe scurt tehnica Voodoo:

Se ia o poză cu duşmanul nostru comun, dacă nu avem la îndemână, se ia de pe internet şi se trage la imprimantă.
Se pune sub poză un ziar, două şerveţele sau o bucată de pânză mai groasă.
Se boscorodeşte ceva de mamă, în timp ce se caută cele 5 ace cu gămălie ce se înfig, bine fiecare unde vrea prin poză.
Se scuipă de trei ori poza şi se mai înjură în gănd de vreo două ori, apoi se întoarce ansamblul poză ace + suport pe spate.
Problema acum este de a transmite la distanţă dorinţ, pardon răutăţile noastre, aşa că trebuie neapărat un magnet; dacă nu avem, desfacem un difuzor vechi de la televizorul din pod şi facem rost; apoi ne trebuie o tavă metalică să fie atrasă de magnet sau mă rog o tablă galvanizată.
Se pune melanjul: scuipat, poză, ace, şerveţele, ziar, pânză pe tavă sau pe tabla galvanizată după care se pune deasupra magnetul, dar atenţie după ora 24.
Pe la 4-5 dimineaţa când dă prima geană de lumină violet pe geam puteţi întoarce poza cu faţa în sus şi să o aranjaţi cu o sulă sau să mai înfigeţi câteva ace, de preferinţă 100.

Rezultatul este garantat. ADIKA: asa este mai usor. INCERCA

| Alice03 a răspuns:

Tehnici Voodoo contra dusmanului

Mesajde Duras » 25 Mai 2010, 02:35
Împotriva duşmanilor noştrii se ştie că putem folosi orice armă, iată pe scurt tehnica Voodoo:

Se ia o poză cu duşmanul nostru comun, dacă nu avem la îndemână, se ia de pe internet şi se trage la imprimantă.
Se pune sub poză un ziar, două şerveţele sau o bucată de pânză mai groasă.
Se boscorodeşte ceva de mamă, în timp ce se caută cele 5 ace cu gămălie ce se înfig, bine fiecare unde vrea prin poză.
Se scuipă de trei ori poza şi se mai înjură în gănd de vreo două ori, apoi se întoarce ansamblul poză ace + suport pe spate.
Problema acum este de a transmite la distanţă dorinţ, pardon răutăţile noastre, aşa că trebuie neapărat un magnet; dacă nu avem, desfacem un difuzor vechi de la televizorul din pod şi facem rost; apoi ne trebuie o tavă metalică să fie atrasă de magnet sau mă rog o tablă galvanizată.
Se pune melanjul: scuipat, poză, ace, şerveţele, ziar, pânză pe tavă sau pe tabla galvanizată după care se pune deasupra magnetul, dar atenţie după ora 24.
Pe la 4-5 dimineaţa când dă prima geană de lumină violet pe geam puteţi întoarce poza cu faţa în sus şi să o aranjaţi cu o sulă sau să mai înfigeţi câteva ace, de preferinţă 100.

Rezultatul este garantat.

| Padure_Melinda_1965 a răspuns:

Chiar e magie?

| Gheorghe_Lupu_1958 a răspuns:

Vă rog să îmi comunicați din ce localitate am cerut detalii despre tehnica vodoo în data de 06-09-2017?

| Cucera_Andreea_1999 a răspuns:

Nu stiu eu am o papusa

| Antonela_Antonia_1993 a răspuns:

Eu sunt satanista, si te pot informa eu. Intrucat tot ne aflam in domeniul voodoo si al macumba, si cum toata lumea cunoaste, cel putin dupa reputatie, papusile voodoo-care sunt unul dintre cele mai puternice sortilegii din arsenalul cultului, ele s pot confectiona si folosi straight face. sunt pentru a face rau cuiva. Papusa se lasa intr-un final pe masa ( locul) unde ati confectionat-o, pana in zori. A daoa zi, exact inainte de rasarit, se pune in fata casei ( sau a apartamentului) persoanei dorite. In urmatoarele Trei zile, blestemul se va implini si individul/individa va resimti toate durerile in zonele in care ati infipt acele happy imi pare rau. dar nu pot da detalii. aceste lucruri sunt periculoase...>proprie experienta

| Baiat_Baiat_1985 a răspuns (pentru Antonela_Antonia_1993):

Buna poti sa ma ajuti pe mine te rog eu im scrii pe fb asta https://www.facebook.com/cristi.cristi.54390