| Eddkajs a întrebat:

Imi spune si mie cineva logica cum de ar putea fi extraterestrii printre noi?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Or fi sau n-or fi, nu stiu...dar nu vad de ce nu ar fi posibil. De ce ti-ar parea ilogica o asemene posibilitate?

| Eddkajs explică (pentru wildthing):

Pai sa semene leit cu noi? Si de ce nu ne au atacat inca?

| LisaJulie a răspuns:

Nu s-a dovedit încă! Nu știu ce sa cred! Dacă erau de ce nu ne-au vizitat pana acum?

| Eddkajs explică (pentru LisaJulie):

Pai se refera ca deja sunt aici pebPamant? Dar care erau sansele sa arate exact ca noi astia de au venit?

| IonelFlorianUrzica a răspuns:

Vezi cata lume e obeza și câtă lume dispare și îți vei da seama

| JohnnydeFeer a răspuns:

In mod normal pe toate planetele sunt medi de viata, Posibil si alte civilizatii extraterestre.