| IoanaIonuca a întrebat:

Imi spune cineva ce as putea vizita in Constanta?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pe langa ceea ce ti s-a spus in raspunsul anterior, mai poti vizita: Delfinariul (prima la dreapta inainte de City Mall), Muzeul de Istorie Nationala si Arheologie Constanta (fix in piata Ovidiu), Acvariul (pe faleza, langa Cazino).

| LostInPark a răspuns:

Pai e o fasie de nisip undeva la malul marii, dar e vara, cald, cine ar vrea sa ajunga acolo.
Ai putea sa faci poze cu cazinoul de pe faleza, ca oricum se sufoca site-urile de atatea falsuri.
Mai e o moschee cu turnulet pe langa piata Ovidiu.Are ceva magic acel turnulet, pare ocupat de arcasi si tot timpul ai impresia ca o sa vina sageti de acolo.Acum depinde ce consumi.
La farul Geovez poate ai timp, oricum e vechi si e mai fain decat o roata de cascaval.Are vreo 700 de ani, iar de dormit, cu 10 mil pe noapte poti tremura de ciuda la Scapino.Eu am fost acolo fara baterie la tel, iti dai seama ca am murit ca sa ma urasca lumea.FML ma duc la munte!
Have funn!