| gagiciursidfg a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde mentalitatea romanului ca automat orice e de la lipsa de natura sau lipsa de sex sau lipsa de munca? pai eu nu dormeam cu noptile cand ma uitam la horror demult, ce treaba are una din cele enumerate mai sus cu filmele horror? nu mai poate omul sa mai aiba un sentiment de rusine, o noapte nedormita ca e de la lipsa de munca sau lipsa de natura.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Lucrurile alea se zic in gluma de obicei. Dar e si un sambure de adevar pentru ca daca cineva nu isi satisface o nevoie fundamentala devine frustrat si asta se observa