| Aleeecsaaa a întrebat:

Imi spuneti ce chestii distractive ati facut cand erati mici laughing?

Funda pentru cel mai amuzantwinking

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Eu cand mergeam afara ma jucam in nisip/ noroi... si mama mi-a spus ca atunci cand urcam in casa, toata eram plina cu norog pe la gura laughing asta inseamna ca mancam noroi laughing sau tot asa o faza laughing) langa blocul meu e capat de autobus si cand vedeam ca vine vreun autobus mergeam in statie sa vad care oameni isi arunca tigariile si cum le aruncau, eu le luam de jos si le " fumam " laughing Mama mi-a spus mai multe boacane dar ma limitez la astea doua big grin

1 răspuns:
| honkydonky a răspuns:

Mancam tigari, scriam cu ruj pe faianta din baie, m-am bagat cu capul in WC.chestii obisnuitehappy. Acum is cuminte.