| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti ceva poezioare sau texte scurte despre scoala(dar in batjocura)DAU FUNDA, MERSI

3 răspunsuri:
| AnG3L13 a răspuns:

Statusuri funny, statusuri sad, statusuri cu dnd

Home
Adauga status

Effektiv werben mit Sponsorads.de Beim nächsten Start öffnenFür später merkenFenster schliessen
Statusuri haioase, Statusuri Amuzante, Statusuri Funny funy, Statusuri Noi
Posted by statusuri
March 31, 2008

Fu-2-10-n cur…

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]

DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Statusuri comice.

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!

Mai lasati-ma cu statusurile ironice.

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc

Vând prezervative, folosite pe prietena ta [ statusuri jalnice]

| AnG3L13 a răspuns:

1.La scoala.probabil ca acum fac misto de profi.
2.La intalnire cu profa de englezawinking pregatesc un 10 pentru maine big grin
3.Scoala din Romaniatonguerofii dau teste, iar elevii copie de pe telefon.
4.Un alt 3 la colectie, iar m-a prins profa. daca nu uitam fitzuica in lucrare, ce bine era…
5.In ziua de azi nimeni nu se mai duce la scoala ca sa invete carte ci ca sa se distreze sa se combine, sa faca misto de profesori, sa invete sa se fumeze…sa faca copii!
6.Sedinta cu parintii-mult zgomot pentru nimic(mai mult de 6 nu o sa gaseasca happy )
7.O alta pi2da agatata la scoala.Trebuie sa invatam impreuna partea aia cu reproducerea ca maine ne asculta la bio straight face
8.Scoala m-a prostit,am ajuns sa fiu mai tampit decat eram,am invatat ca e bine sa furi daca vrei sa ajungi departe,prin copiat, ca e bine sa fii las prin chiulit pentru a nu fi articulat cu o nota rea, ca o minciuna nu strica niciodata mai ales atunci cand vrei sa scapi de un 2 ca nu ai tema facuta si multe altele.
9.Chiulim maine de la toate orele, fac cinste pentru toti in PUB, incetul sa nu-mi blocati mess-ul big grin
10.Am primit confirmarea.Coroana funerara a ajuns azi la profa de mate deci maine puteti sa nu va faceti tema, dar astept o berewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu esti in toate mintile, de ce ai spune asa ceva despre scoala? Iti place sa stai dupa colt, si sa fumezi o tigara in loc sa afli ceva nou la scoala? Faci bine si primesti rau (ce rau imi pare de scoala sad )