| DeEa_8231 a întrebat:

Imi spuneţi si mie ceva? Cum pot sa imi schimb numele la yahoo messenger big grin?

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Messenger-My Contact Details-Name
Si la Name scrii ce nume vrei sa ai.
Succes!

2 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Dai la meesenger si apoi la my contact details si iti schimbi numele si apoi dai save and close iar pentru ca prieteni tai sa iti poata vedea noul tau nume trebuie sa apese pe control(ctrl)+shift+r sau tu sa apesi ca sa le poti trimite datele tot acolo iti poti schimba si numarul de telefon si toate datele de contact
sper ca te-am ajutat pa-pa

| Rooby a răspuns:

Messenger-My Contact Details-Name