| Allrc24 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum as putea scapa de niste alunite? Sunt ff enervante si inestetice si emreu stau cu frica sa nu le ranescsad Prin ce metode le poate scoate dermatologul? Daca ati facut cineva o astfel de operatie va rog povestitimi si mie cum a decursc si daca au ramas cicatrici/Multumesc. O zi buna in continuarehappy

1 răspuns:
| Honeybunch a răspuns:

Orice ai face eu iti spun sa nu le scoti. Ai grija, daca ai pe spate, umeri... acopera-le cu imbracamintea si ai grija. Daca le scoti ai putea da in grave probleme de sanatate. Cand te expui la soare foloseste o crema cu factor de protectie 30+. BAFTA!