| chiftelutacrocanta a întrebat:

Imi spuneti un moment penibil din viata voastra, daca se poate cel mai penibil moment care l-ati trait vreodata?

1 răspuns:
| Cσcσ a răspuns:

Nu stiu cat de penibil o sa ti se para, dar pentru mine a fost.
Deci, faceam repetitii pentru balul bobocilor, eu fiind prezentatoare.
Erau multi oameni in sala, cam de toate varstele.
Eu si colegul meu trebuia sa iesim pe scena, apoi sa se traga cortina. Dar ce crezi, eu am ramas dupa cortina iar in fata a iesit doar colegul meu. Partea jenanta pentru mine vin acum. Eu nu mi-am dat seama si am iesit singura de dupa cortina. Toata lumea a inceput sa rada si sa faca glume pe seama mea. Bine, si eu am ras putin, dar tot a fost penibil.
Pa! happy