| BiancaDenisa a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos cum as putea invata si intelege cat de cat la matematica? nu inteleg deloc...anul asta am avut media 6... imi este greu sa pricep. voi cum faceti? mie pur si simplu nu imi intra chestile ale in cap! si cat ar trebui sa invat pe zi?
va rog, fara raspunsuri in batjocura

1 răspuns:
| FloFlo888 a răspuns:

Pai, conteaza daca iti place matematicalaughing dacaiti place o sa intelegiwinking si o sa inveti dar daca nu iti place atunci no sa prea poti sa inveti ca o sa ti se pare o tampenie big grin Un sfat stii ca te asculta invata si daca ii asculta si pe alti incearca sa memorezi si din ce zic ceilaltiwinking
Pai ca sa invet pe zi thinking nu cred ca e nevoie e nevoie doar de o ora dar sincer conteaza si ce trebuie thinking Bafta big grin