| BeBebuu a întrebat:

Imi vine sa urinez intr-una. oare ce are vezica mea?big grin

7 răspunsuri:
| Doi2 a răspuns:

Inseamna ca ai racit la rinichibig grin...mergi la doctorhappy

| monstrulet a răspuns:

Ai stat cu picioarele pe ceva rece sau ai stat in frig. Iti trece dupa un timphappy baga picioarele in apa calda eventual.

Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inseamna ca ai cistita. http://www.supereva.ro/info.asp?id=1205 Bea ceai. :|

| Jennny a răspuns:

Probabil ai racit la rinichi cum spun si ceilalti.:-s
...sau pote iti place prea mult sa bei cola.laughing
ai grija^^

| Dany_9065 a răspuns:

Daca nu ai racit... poate ai mancat prea mult pepene big grin

| claudiu1994 a răspuns:

Buna ai scapat de problema cu urinatul des? Am si eu aceeasi problema am senzatia ca imi vine sa urinez mereu dar fac putin, seara nu ma trezesc sa fac.Am facut analize la urina si na iesit nimic am fost si la urolog si nu stie de la ce este dar trebuie sa-mi fac analize de sange si o ecografie.multumesc astept raspuns daca t-ia trecut.