| AdinaaaaaCristinaaaaa a întrebat:

Imi zice si mie careva care e faza cu Charlie Charlie are you here? laughing macar e reala? daca aveti videoclipuri in romana cu asa ceva va rog sa-mi trimiteti

3 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Hey,am facut eu azi nu s-a intamplat nimic, e panarama.big grin

| aviii a răspuns:

Mai eu nu cred ca-i reala, da' nici nu incerclaughing cica e un demon mexian, si cred ca daca il intrebi' esti aici?' Se dau creioanele pe no, adica, da e aici... dar nu cred, si nici chestia in care cineva sufla...