| ÐaÍÍÍa a întrebat:

In 28-29 mai ma duc intr-o super excursie cu clasa:X
Cu ce sa ma imbrac?:O
Cel mai frumos raspuns primeste funda, iar restul vottongue

4 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

O pereche de blugi scurti, sandale, vreo 2 tricouri si o fustita in caz ca va duce pe la vreo biserica(acestea daca o sa fie cald) sau o pereche de blugi lungi,un tricou,o bluza cu gluga(in caz ca ploua),adidasi(sau tenesi,depinde ce ai),si bineinteles nu uita de accesorii:o geanta(sau gentuta), curea, cercei etc.
Sa te distrezi iar daca ti-a placut sfatul meu poti sa imi dai funda dar daca nu oricum nu ma supar!
Distractie placuta!

| ÐaÍÍÍa explică:

Aaa...
Am uitat sa va spun...ma duc la salina la turda, la pestera ursilor si la Felixtongue

| iubbirica a răspuns:

1 Blugi cu tur si tricou roz sau alb
2 Blugi taiati tricou roz sau alb
3. Blugi simpli si o bluza alba sau roza pana la fund dar subtire sau daca este prea cals un tricou roz sau alb
De ce am specificat roz sau alb? smug Ptr ca sunt cele mai in trend culori si sunt frumoase! love struck
Sper sa iti fie de ajutor! kiss"
Excursie placuta!winking

| iubbirica a răspuns:

Aaa...pai iti sugerez tot blugii care ti i-am spus mai suswinking si o bluzita pana la fund ca sa nu iti fie frig si o geaca de piele si tenesi!winking