| Capsunicax3 a întrebat:

In caz ca, la anul o sa ma mult la o alta scoala, cum credeti ca o sa se comporte noii colegi cu mine? Sau cum sa ma comport eu cu ei, eu sunt cam timida, ma blochez cand vad oameni noi, ma rosesc. o sa creada ca sunt o ciudata, sau? sa ma bag eu prima in seama cu ei? Vreau toate sfaturile posibile :* funda

2 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Păi eu aş zice să te bagi tu în seamă cu ei, iar dacă şi ei interacţionează cu tine, atunci e de bine, dar dacă sunt fiţoşi şi chestii ţi-aş zice să te retargi. oricum e plină ţara de d-ăştia şi e atât de naşpa, înfine, am aviat de la subiect.

sincer, altă opţiune nu văd. poţi doar să te pui în seamă cu ei, sau cine ştie, mai sunt şi aceia care sunt sociabili cu toată lumea şi te poţi integra acolo.

baftă!

/omg, fetus 1D la proful\

| cosmina1998 a răspuns:

Buna! Noii tai colegi se vor comporta in functie de cum te comporti si tu cu eiwinking Trebuie sa le arati ca esti de treaba, vorbareata. vorbeste cu ei despre orice..afla lucruri despre ei.ce muzica asculta. daca ies..Fii cat mai pe placul lor si arata-le ca pot avea incredere in tine. vorbeste cu toata lumea..raspunde-le frumos..ajuta-i..cu siguranta vor vedea ca esti de treaba si se vor comporta ff frumos cu tinewinking