| anonim_4396 a întrebat:

In ce domeniu iti poti gasi un loc de munca pe timp de criza?

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

In timp de criza ramin in picioare domenii ca: agricultura, serviciile... Dar eu zic sa nu disperi. Intreaba prietenii, consulta anunturile din ziare si de pe net...

5 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Cam greu, nu prea ai pe unde.

| Mefisto23 a răspuns:

Am observat ca se cauta foarte mult agentii de vanzari, de distributie. Daca esti "a people person" si ai permis de conducere, ai destule sanse sa te angajezi. Se castiga bine, dar in domeniul asta, ca si in multe altele, se lucreaza pe target. No target, no (or not that much) money! Bafta!

| funnymantm a răspuns:

Turism. ospatar/barman/bucatar
econimice: benzinarii, agentii
Freelancer

| mioara a răspuns:

Depinde in ce domeniu esti calificat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Ciresica, unde merge Dl Codrea.
Poi incearca ca si barman sau ospatar la unele restauranturi sau baruri.