| LePotato a întrebat:

In ce domeniu lucrezi?
Daca nu lucrezi, in ce domeniu ti-ar placea sa lucrezi? si de ce?

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lucrez. Mi-ar plăcea să lucrez în domeniul web designului sau ca înstructor de parașutism.
am uitat:
web design, pentru că îmi place, nu pot să spun exact de ce.
instructor parașutism pentru că înalțimi, avioane și pentru că adrenalină.

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Fain web design-ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa creez desene animate in Romania, ca sa pot strange bani sa ajung in Japonia unde sa fac o facultate special pentru anime-uri si sa creez animele. Asta e visul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Te pricepi?

| T0T a răspuns:

Mi-ar plăcea să devin scriitor.

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Lucrez in domeniul IT, dar nu ca web designer

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Fain, sper sa-ti indeplinesti visulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

ce e IT?

| LePotato explică (pentru T0T):

Si ce ai scrie?

| T0T a răspuns (pentru LePotato):

Nuvele, poezii, și vreo 2 romane. Desigur asta nu voi realiza, dar mi-ar plăcea. Oricum un roman țin să îl scriu indiferent de situație.

| KamaSutra a răspuns:

Arhitectura clarhappy

| LePotato explică (pentru KamaSutra):

UUuhappy

| LePotato explică (pentru T0T):

Daca scrii ceva, poate imi dai si mie sa citeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Tare. ai un serviciu ca lumea. big grin

| T0T a răspuns (pentru LePotato):

Dacă vei mai fi pe aici sau eu dacă o să mai fiu...

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Place mult, desenul e ca si viata mea, nu ma pot imagina facand altcevahappy inca n.am inceput studiile dar de. abia astept

| LePotato explică (pentru KamaSutra):

Vreau si eu sa desenez...sad, am un talent la desenat...(stiu desena 1 copac o casa si cam atat, si alea strambe) rolling on the floor

| LePotato explică (pentru T0T):

Eu zic ca o sa mai fiuhappy

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Sunt avantaje si dezavantajelaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

rolling on the floor
Exerseaza,asa invetiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Macar ai un loc de munca super tare.

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Da...happy

| LePotato explică (pentru KamaSutra):

N-am nici o treaba cu desenul si nici nu o sa amrolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Ba vei avea, nici nu.ti dai seamarolling on the floor)))))))))))))) sunt intr.o forma asa bunalaughing

| LePotato explică (pentru KamaSutra):

Daaaaaaa, o sa ajung un Picasso(chiar daca nu stiu sa tin creionul in mana.)

Cea mai tare opera a mea, a fost o casa cu o carare, cu 2 copaci, un soare si cam atat...iar daca stateai sa o "analizezi" jurai ca e facuta de un copil de 5 ani (ma refer la cum era desenata de bine), opera am realizat-o in liceurolling on the floor am fost tare mandru pentru ca a fost cea mai frumoasa casa pe care am desenat-o

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Serios? Daca ce face Picasso e arta, inseamna ca eu n.am nicio treaba cu astea.
Nu vreau sa critic, nu sunt eu in stare sa-mi dau cu parerea, dar sunt mai mult bazgaleli, deeeeci...tot ce ai desenat tu e mai dragutrolling on the floor)credlaughing

| LePotato explică (pentru KamaSutra):

Ok, sunt mai bun decat Picasso \m/ rolling on the floor thx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In medicina.
As vrea sa devin medic de urgenta sau psihiatru.

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Pentru putinrolling on the floor