| beyonce99 a întrebat:

In ce locuri din lume ati vrea sa calatoriti? Pentru fiecare loc, scrie si un argument care sa arate de ce merita vizitat acel loc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar Romania: ca sa mai vad alte orase care nu le stiu mai ales fiind sofer profesionist nu e o idee rea.

Apache
| Apache a răspuns:

...sunt multe.
O sa spun 5.

Paris-pentru muzel Louvre, turnul Eiffel, viata de noapte ...paris nici nu ii trebuie prezentare.
Cine nu isi doreste sa il viziteze?

Firenze sau venetia.
-pentru arhitectura medievala si pentru nenumaratele muzee.

Tokyo-pentru viata de noapte, tehnologie....si stilul de viata japonez.
Cred ca toti am vrea sa vizitam japonia.

Thailanda.
aici o sa postez un video...cred ca explica destul de bine de ce as vrea sa o vizitez
http://www.youtube.com/watch?v=ESldStIKh6Q

si Rio de Janeiro.
-pentru ca e un oras in care te poti distra.
Mai ales in perioada carnavalului de la rio

| Elvina a răspuns:

La Medjugorje, un loc de pelerinaj din Bosnia, 40 de milioane de oameni se duc acolo anual. Ma pasioneaza idee de pelerinaj si vreau sa vad cum e.