| Lorena_9198 a întrebat:

In ce m-as putea imbraca la Halloween? spuneti-mi va rog frumos...pana acum m-am imbracat in clown, vrajitoare. dau funda la cele mai faine haine!

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Prinţesă,pirat,dansatoare de muzică orientală,ce-ţi doreşti tu, doar e Halloween.Şi la costumaţia de prinţesă îţi poţi acoperi privirea, pentru a lăsa în urma ta o undă de mister.Vei fi o prinţesă misterioasă.

| Diabolique a răspuns:

Ai putea să te costumezi într-un înger/diavoliță sau un personaj din desene animate (una din Fetițele PowerPuff, de exemplu).
Distracție plăcută!

| untu a răspuns:

Ce va frumos și pozitiv, alb ( un înger frumos), o prințesă, orice dar niciodată un costum de gen horror!