| TpuFanNrUNU a întrebat:

In clasa a 5-a doamna diriginta m-a pus in baca cu o fata pe care puna in a 5-a o uram din tot posibilul. Tot anul scoalr ne-am batut ne-am certat. In clasa a 6-a parca am inceput sa ne intelegm OARECUM mai bine adica incepusem sa vorbim. In clasa a 6-a (semestrul 2) deja am devenit cei mai buni prieteni (eu baiat ea fata) nea spuneam totul unul altuia cu cine mai suntem ce se mai intampla si lucruri din astea. In clasa a 7-a (in care sunt si acum) a inceput sa imi placa de ea destul de mult. Akuma 2 saptamani i-am spus ca imi place de ia dar mi-a zis ca ma vede ca pe cel mai bun prieten nu ca pe un iubit, e mi-a trecut (asa credeam) si acum 4 zile (luni) mi-a spus ca ii place de cel mai bun prieten al meu. M-am gandit eu ia sa fac un gest frumos si sa ii cuplez (prietenul meu era cam timid si nu ar fi avut tupeu sa se bage in vorba cu ea) si am reusit sa ii cuplez. Totul bine si frumos dar acum eu ma simt "nasol" ca de cea care imi place am cuplato cu cel mai bun prieten al meu sad adica desi imi place de ea am renuntat ca sa ii fie bine, oare am procedat corect? ca eu nu stiu ce sa cred despre asta sad P. S scuze daca fost cam lung da chiar vreau sa stiu daca am facut bine sad

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa nu iti para niciodata rau pentru ce ai facut! Gestul tau a dovedit ca desi o iubesti esti un baiat care intelege cuvantul '' nu''winking Care stie sa accepte realitate!love struck
In general baieti care sunt respinsi de fete fac foarte urat.Se comporta aiurea...si nu inteleg de ce fetele nu ii iubescwinking
Tare as vrea sa fie toti baieti asa cum esti u!love struck
Chiar daca nu o cuplai cu prietenul tau...tot nu era cu tinewinking AsA ca ai afcut foarte bine!love struck
Cauta o alta fata si pe ea incearca sa o vezi doar ca pe o prietenakiss

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu multa placere kiss

| Ruxyana a răspuns:

Ceauhappy
mii s-a intamplat si mie oarecum...
acest lucru se numeste sacrificiu in dragoste...ai preferat ca ea sa fie fericita in loc sa fii tu... off ce aiurea ii.
ii foarte bine ce ai facut aceasta dovada arata cat de mult tii tu la ea...eu zic sa o lasi sa fie fericita...sunt sigura ca sunt multe alte fete care te plac.batting eyelashes
incearca sa-ti indrepti atentia spre alta fatahee hee:*:*
baftalove struck
sa ne tii la curent cu ce sa mai intamplatwinking

| Anonim_5535 a răspuns:

Ai facut foarte bine daca ei se simt binewinking
N-ai facut nici o greseala,
Dragostea e uarba si ne indragostim de cine nu ni se potriveste sau nu trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si pune mana pe carte si invata. la clasa a 7a deja va ginditi la prostii.

| TpuFanNrUNU explică:

Asa si voi face mersi mult mumoasa :*